PKMS
Polska Korporacja Menedżerów Sportu

Laureaci 2006

Honorowy Menedżer Sportu:

  • Bohdan TOMASZEWSKI - nestor polskiego dziennikarstwa sportowego, niedościgniony sprawozdawca sportowy. Wkrótce po zakończeniu II Wojny Światowej organizator imprez sportowych w Koszalinie. Dziennikarz "Wiadomości Koszalińskich" i "Kuriera Szczecińskiego". Twórca międzynarodowego turnieju tenisa kadetów, rozgrywanego na kortach "Warszawianki" od 38 lat.


Menedżer Roku

  • Włodzimierz LEŚNIEWSKI - Dyrektor Uczelnianego Klubu AZS Uniwersytetu Warszawskiego i członek Zarządu Głównego AZS. Organizator licznych imprez uczelnianych i środowiskowych. Dzięki działaniom menedżerskim dyr. Leśniewskiego UW wzbogacił się o wiele nowych obiektów i urządzeń sportowych.
  • Jerzy WIECZOREK - od 24 lat wójt gminy Miękinia w woj. dolnośląskim, a od 17 prezes Ludowego Klubu Sportowego "Odra Głoska". Twórca klubu sportowego w miejscowości Głoska, który od dwóch lat uczestniczy, jako pierwszy reprezentant Polski, w elitarnych rozgrywkach Chempions Laegue w tenisie stołowym. Klub prowadzi 2 szkółki tenisa stołowego w Brzegu Dolnym i we Wrocławiu. Dzięki staraniom Pana Wieczorka na terenie gminy działa 17 świetlic spełniających funkcje kulturalno - sportowe i rekreacyjne.

Copyright by PKMS. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Strony internetowe, system CMS Media Essence, strony internetowe