PKMS
Polska Korporacja Menedżerów Sportu

Mistrz Ceremoniału Sportowego – nowa oferta PKMS

 

Polska Korporacja Menedżerów Sportu we współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim ogłasza rekrutację do udziału w nowym programie szkoleniowym pod nazwą:

Mistrz Ceremoniału Sportowego

Rosnące w ostatnich latach znaczenie polskich organizacji sportowych, jako bardzo dobrych organizatorów międzynarodowych imprez sportowych owocujące przyznawaniem Polsce organizacje kolejnych wielkich zawodów o światowym czy europejskim znaczeniu.  Pomyślne przeprowadzenie tych imprez wymaga dobrze przygotowanej kadry sportowych dyplomatów.

 Program adresowany jest do pracowników i działaczy polskich związków sportowych, pracowników jednostek administracji publicznej (państwowej i samorządowej) i pracowników, działaczy organizacji pozarządowych (np. klubów sportowych).

Program obejmuje m.in. wykłady i ćwiczenia z zakresu: protokołu, etykiety, bezpieczeństwa podczas imprez sportowych, zasad organizacji imprez i organizacji kontaktów z mediami.

Zajęcia prowadzić będą m.in. doświadczeni przedstawiciele polskiej dyplomacji, działacze organizacji sportowych z dużym doświadczeniem w organizacji wielkich międzynarodowych imprez sportowych.

Zajęcia odbywać będą się w Centrum Konferencyjnym klubu sportowego „Warszawianka” w Warszawie przy ul. D. Merliniego 2A. Sesja inauguracyjna odbędzie się 21 października br. (początek godz.9.00) kolejne sesje w dniach: 27 października, 17 i 24 listopada br. (Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie podany osobom zainteresowanym po przyjęciu zgłoszenia).

Uroczyste wręczenie dyplomów certyfikowanych przez PKOl i PKMS odbędzie się w pierwszej dekadzie grudnia br., w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Koszt uczestnictwa wynosi 800 złotych.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa na stronie: www.pkmssport.comlub pod numerem telefonu: 601 26 96 35.

Zgłoszenia można składać do 14 października br., na adres e-mail: biuro@pkmssport.com

 

Galeria

< Cofnij
Copyright by PKMS. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Strony internetowe, system CMS Media Essence, strony internetowe